אז איך זה עובד?!

בשעה טובה ומוצלחת שידרגתם, שיפצתם, קניתם או בניתם את הבית ועכשיו נשארה רק התכולה… מטבח, סלון, חדרי שינה, חדרי ילדים, ארונות, אריחים, חיפויים, סנטריה, ברזים ועוד ועוד…  התקציב המתוכנן כבר עומד להסתיים, העלויות בשמיים והכיס הולך ומתרוקן….לא פעם אנחנו מוצאים עצמנו מתפשרים על המינימום, דוחים לשלב מאוחר יותר פרויקטים ורכישות, מוותרים על מוצרים שאינם הכרחיים…  לא עוד ! ! !

 

פניתם אלינו, ותיאמנו פגישה היכרות ראשונית… הפגישה תתבצע או אצלנו במשרד או במיקום שתבחרו. בפגישה הראשונה נרצה לשמוע מה בדיוק הצרכים שלכם כלקוחות, באילו מוצרים או תחומים נוכל לעניין אתכם, באיזה שלבים של בניה/רכישה/שיפוץ אתם נמצאים, ואנחנו נשמח לספר לכם אודותינו, להציג בפניכם דוגמאות ולספר על התהליך ומה נדרש ממכם לעשות.

בהתאם לצרכים שלכם נציגינו ימליצו לכם על השיטה הטובה ביותר עבורכם… לפניכם האפשרות לנסוע עם נציגינו לסין, או לחילופין לבצע רכישה מבלי לצאת מישראל!

בשתי שיטות הקנייה, במידה ותהיו מעוניינים בשירותינו, לאחר חתימה על הסכם תיווך בין הצדדים אנחנו וגם אתם נעשה "שיעורי בבית" ולקראת הפגישה השנייה, אנחנו נכין לכם קטלוגים והצעות למוצרים נדרשים אם בחרתם להזמין מישראל או לחילופין נתאם עם היצרנים והספקים הרלוונטיים מועד ביקור אצלם אם בחרתם לנסוע לסין, ואתם תכינו לנו רשימה ודוגמאות של מוצרים בהם אתם מעוניינים או כתבי כמויות ותכניות שבידכם.

מכאן והלאה תקבלו מאתנו דוגמאות והצעות מחיר ובהתאם לדרישתכם אנחנו נבצע את ההזמנה עבורכם. חשוב לציין כי זמני האספקה משתנים בהתאם למוצרים ולייצורם, יש כמובן מודלים ומוצרים מוכנים שמרגע ביצוע ההזמנה תוך ימים ספורים יעברו לבדיקת איכות של נציגנו בסין ומשם לשילוח וישנם כמובן מוצרים שרק לאחר הייצור יעברו לבדיקה ושילוח כמו למשל מטבחים, אריחים ע"פ הזמנה וכד'.

עוד יש לציין כי חברת סין אין עובדת עם בעלי מקצוע כגון נגרים, מתקינים, מסגרים, מעצבים, קבלני שיפוץ ועוד ונשמח לקשר בינם לבין קהל לקוחותינו במידת הצורך.

נשמח לעמוד לשירותכם.

 

סין אין.png